Новини / Рейдерство     22 вересня 2021 11:02

Зловмисники продавали по всій Україні контрафактну сільськогосподарську хімію. Маскували під відомі бренди

Під час обшуку поліцією вилучено фальсифікату на загальну суму понад 1,5 млн гривень

Поліція Черкащини зупинила діяльність підпільного цеху з виготовлення контрафактної сільськогосподарської хімії під виглядом торгових марок відомих брендів. Контрафакт продавали аграріям по всій території України.

42-річний житель Жашкова та четверо місцевих мешканців налагодили виробництво фальсифікованої продукції засобів захисту рослин. Сировиною виступали аналоги препаратів, які мали у своєму складі ідентичну за властивостями дієву хімічну речовину, але були дешевшими від вартості препаратів відомих виробників.

Поліцейські провели 8 обшуків та вилучили 260 каністр з логотипами торгових марок: Syngenta, Bayer, DuPont, Defenda, 15 пакетів з порошкоподібною речовиною, етикетки з логотипами торгових марок, блокноти з чорновими записами та товаротранспортні накладні.

Усього під час обшуку вилучено фальсифікату на загальну суму понад 1,5 млн гривень.

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого значення походження товару) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Слідство триває.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що на Вінниччині вилучено 1295 мішків з контрафактним насінням.

Джерело: поліція Черкаської області 

Владислава Михайленко, Landlord

Читайте також