Новини    12 жовтня 2020 11:40

На Вінниччині вилучено 1295 мішків з контрафактним насінням

Орієнтовна вартість, яку шахраї могли виручити від реалізації підробок під оригінальну продукцію провідних брендів становить 6,3 млн грн

На Вінниччині була вилучена партія контрафактного насіння польвих культур – кукурудзи та соняшника. Орієнтовна вартістю оборудки, яку планували здійснити шахраї, продавши підроблене насіння під виглядом продукції відомих брендів становить 6,3 млн грн. Про це повідомили на сайті Вінницької обласної прокуратури.

Наразі, як сказано у повідомленні, під процесуальним керівництвом Вінницької  обласної прокуратура триває проведення слідчим управлінням ГУ ДФС в області досудового розслідування у кримінальному провадженні.

Провадження відкрито за фактом використання підроблених захисних голографічних елементів та фірмових знаків при реалізації насіння соняшника та кукурудзи під виглядом продукції світових брендів та підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи.

Читайте: Зниження ставки ПДВ на агропродукцію поглибить сировинну модель галузі

Іншими словами, нелегальне виробництво контрафакту було поставлене на широку ногу – підроблювалася не тільки упаковка брендового насіння з логотипами і відтворенням оформлення оригінальної пакування, а й елементи захисту.

Під час досудового розслідування кримінального провадження за вказаним фактом встановлено місця зберігання контрафактної продукції.

Наприкінці минулого тижня, за оперативного супроводження УСБУ у Вінницькій області, прокурорами та податківцями, на підставі ухвали суду, проведено ряд обшуків на території Вінницької області під час яких вилучено голографічні документи з ознаками підробки, 1289 мішків розфасованого насіння соняшника та кукурудзи.

Також було вилучено мікроавтобус, яким здійснювалось перевезення контрафактного вантажу. Наразі вживаються заходи щодо накладення арешту на вилучене майно. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що уряд змінив умови для отримання фінансування в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...