Новини / Техніка     22 листопада 2018 16:54

Зерновий термінал-2018: названо переможця


“Зерновим терміналом року” в Україні став “ТІС-Зерно”. Термінал переробив 4, 8 млн тонн зернових вантажів. Це найвищий показник серед інших терміналів країни. “Лідером зростання” стала компанія “Аскет-шиппінг”. Підприємство наростило перевалку на 65%.

Про це повідомляє інтернет-ресурс Порти України.

На конференції “Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології”, яку організувало видавництво “Порти України”, нагородили портові зернові термінали, які найкраще спрацювали у 2017-2018 маркетингових роках.

Термінал “ТІС-Зерно” здобув перемогу у номінації “Зерновий термінал року”, адже зміг переробити найбільше зернових вантажів – 4,8 мільйона тонн. Це один з трьох найбільших приватних терміналів України, знаходиться в акваторії Південного порту в Одеській області. Термінал розміщений на 14 гектарах.

Читайте: Мобільність та великі об’єми: ТОП-5 плюсів зернового термінала в Південному порту

У конкурсі була ще одна номінація – це “Лідер зростання”. У ній перемогу отримала компанія “Аскет-шиппінг” (портовий оператор Бердянського порту), що наростила перевалку на 65%. Ця компанія налагодила роботу у Бердянському, Маріупольському, Миколаївському, Одеському та Херсонському морських портах. Її послугами користуються найбільші зернотрейдери України.

У виданні зазначають, що при аналізі результатів бралися до уваги лише термінали, які щорічно перевалюють понад 300 тис.тонн.

Як повідомляв LANDLORD, Компанія MV Cargo, яка на Одещині в порту “Південний” будує зерновий термінал, отримала фінальний транш від IFC та ЄБРР. Відкриття заплановане на травень 2019 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також