Новини / ВІДЕО / Техніка     14 грудня 2018 09:18

Зерно з Миколаївського порту транспортуватимуть “Тризуби” від General Electric

"Укрзалізниця" направить до Миколаївського порту локомотив TE33A серії Evolution,  виготовлений компанією General Electric для транспортування зерна. В Україну з США прибули 20 таких локомотивів. До кінця року прибуде ще 8. Вартість одного локомотива — близько $4-4,5 млн.

Про це повідомив виконуючий обов’язки голови правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

Кравцов заявив, що підприємство почало експлуатувати локомотиви TE33A “Тризуб” серії Evolution виробництва General Electric Transportation. Перший вже відправився в рейс з 3,82 тис. тонн руди до маріупольських металургійних комбінатів. Наступні направлять до Миколаївського порту для транспортування зерна в нинішній піковий період. З допомогою нових тепловозів підприємство зможе щорічно економити 10 млн грн.

Випробування локомотивів відбулося у листопаді 2018 року.

Читайте: В Укрзалізниці хочуть реновацію за трильйон гривень

За даними Кравцова, в Україну з США прибули 20 локомотивів. З них вісім доукомплектував Крюківський вагонобудівний завод.  Їх вже мають запустити в роботу. До кінця 2018 року Україна отримає ще 8 тепловозів.

Як повідомляв LANDLORD, компанія GE Transportation та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution. За українським контрактом, для перших 30 локомотивів локалізація складе 10 %. На фінальних етапах співпраці ця цифра зросте до 40 %.

Відео: Євген Кравцов Фото: Крюківський вагонобудівний завод

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також