Новини / Політика     16 жовтня 2019 10:16

Зеленський пропонує ввести мораторій на перевірки ФОП

Володимир Зеленський ініціює введення мораторію на перевірки ФОП усіх категорій, крім «ризикових» (на зразок ювелірного бізнесу), терміном на два роки.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Згідно з інформацією, наданою пресслужбою президента, глава держави таким чином відреагував на протести представників малого бізнесу проти законів про розширення обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій та запровадження штрафів за невидання чека.

Читайте: Скасовано експертну грошову оцінку при заставі землі: Зеленський підписав закон

Пропозиції президента:

  • Державна податкова служба повинна надати з 1 січня 2020 року додаток для електронних чеків для безкоштовного тестування всім охочим, щоб підприємці встигли пристосуватися до змін у законодавстві.
  • Пом’якшити відповідальність за неправильне ведення звітів протягом першого року дії закону.
  • Створити Координаційну раду малих підприємців для опрацювання пропозицій щодо поліпшення умов для бізнесу (це дозволить полегшити умови ведення бізнесу для малих підприємців і одночасно сприятиме ефективній боротьбі з тими великими компаніями, які використовують спрощену систему оподаткування для ухиляння від сплати податків).

Landlord раніше повідомляв про те, що наприкінці вересня набрала чинності постанова Кабінету міністрів, якою відновлюються перевірки підприємств Державною службою з питань праці. За кожного неоформленого співробітника бізнес платитиме штраф у розмірі 125 тис. грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також