Новини / Політика     28 серпня 2019 12:12

Бізнес знову перевірятимуть: вступає в силу постанова КМУ

Наприкінці тижня набере чинності постанова Кабінету міністрів, якою відновлюються перевірки підприємств Державною службою з питань праці. За кожного неоформленого співробітника бізнес платитиме штраф у розмірі 125 тис. грн.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Перевірки бізнесу в Україні припинилися після того, як у травні Шостий апеляційний адміністративний суд визнав незаконною постанову Кабміну про порядок проведення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Читайте: Зеленський віддасть посаду міністра агрополітики Ірині Паламар

Після цього в Держпраці відразу почали розробляти нову постанову уряду. Згідно із внесеними змінами, в ній залишили тільки штрафи за кожного неоформленого співробітника (125 тис. грн). За інші порушення штраф відразу не накладатимуть, на їх виправлення надаватимуть час.

За словами міністра соцполітики Андрія Реви, постанову КМУ буде опубліковано до кінця цього тижня, після чого Держпраці зможе відновити перевірки.

Landlord раніше повідомляв про те, що процес планової перевірки харчових підприємств за новими правилами став більш відкритим і прозорим. Відтепер оператор ринку знає, до чого він має бути готовим у разі проведення контролю, а також має право знімати хід інспектування на камеру.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також