Новини / Фінанси     19 вересня 2022 19:03

Зеленський обговорив залучення інвестицій в Україну з головою BlackRock

Україна зацікавлена в залученні світового капіталу, завдяки якому будуть створені нові робочі місця та зростатиме економіка

Президент України Володимир Зеленський та голова та генеральний директор найбільшої у світі інвестиційної компанії BlackRock Ларрі Фінк обговорили можливості залучення державних і приватних інвестицій в Україну.

Зеленський і Ларрі Фінк провели зустріч у режимі відеоконференції, під час якої йшлося про те, як департамент BlackRock із консультацій щодо фінансових ринків (Financial Markets Advisory) може надавати безоплатні поради українському уряду стосовно створення Фонду відновлення для підтримки української економіки, повідомляє пресслужба ОП.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Зокрема, це можуть бути консультації щодо структури, інвестиційного процесу, управління та використання доходів Фонду. Фонд матиме не меті створення можливостей для участі у відбудові та пожвавленні економіки України як для державних, так і для приватних інвесторів, забезпечуючи їм чесний і справедливий прибуток.

“Ми продемонстрували, що вміємо перемагати на полі бою. Ще одне важливе наше завдання — здобути перемогу в економіці. Бути привабливою країною для інвесторів”, — зазначив президент.

Глава держави наголосив, що Україна зацікавлена в залученні світового капіталу, завдяки якому будуть створені нові робочі місця та зростатиме економіка.

“Для мене особливе значення має інвестиційна привабливість нашої держави. Для мене важливо, щоб така структура була успішною для всіх залучених сторін. Ми спроможні й хочемо відновити нормальний інвестиційний клімат”, — наголосив Зеленський.

Довідка. BlackRock — міжнародна інвестиційна компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку в США, одна з найбільших інвестиційних компаній світу і найбільша у світі за розміром активів під управлінням. Капіталізація на початку 2019 складала $ 75 млрд. Розмір активів під управлінням — $10 трлн на 16 січня 2022 року.

Нагадаємо, аграрії зможуть у 2023 році користуватися доступними кредитами. Також влада розробляє закон, що дозволить компенсацію тіла кредиту та страхування

Міністерство економіки України спільно з Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (MIGA), що належить до групи Світового банку, запускають механізм страхування інвестицій під час війни.

Уряд під час війни подовжив програму кредитування малого бізнесу “5-7-9”.

Також нагадаємо, що у проєкті державного бюджету на 2023 рік, який 13 вересня презентував Кабінет міністрів України, немає грошей на державну підтримку агросектору.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також