Новини    26 листопада 2021 10:10

Завод “Одесавинпром” приватизували. До держбюджету надійшло 235 млн грн

Товариство займається виробництвом виноградних вин і зареєстровано у 2017 році

Переможець аукціону з приватизації майнового комплексу заводу “Одесавинпром” перерахував 235 млн грн до бюджету. Про це повідомляє Фонд держмайна.

За умовами приватизації новий власник протягом трьох років повинен забезпечити збереження профільної діяльності – виробництва виноградних вин, протягом цього часу він також повинен виконувати соціальні гарантії працівникам.

Крім того, переможець аукціону (ТОВ “Каплор 7”) бере на себе відповідальність укласти охоронний договір для збереження пам’ятки архітектури.

Приватизаційний аукціон відбувся 14 вересня, зі стартової ціни 65,3 млн грн він “пішов з молотка” за 234,9 млн грн – тобто у 3,6 раза дорожче.

Керівницею “Каплор 7” є Наталія Голуб. Товариство займається виробництвом виноградних вин і зареєстровано у 2017 році.

Компанія отримала у власність, зокрема, виробничі корпуси, складські приміщення виготовленої продукції, підвали для обробки та зберігання вина. Нерухомість підприємства загальною площею понад 22 тис. м² розташована в Одесі на вулицях Французький бульвар, Наливна та Отамана Головатого.

Довідка. Підприємство “Одесавинпром” започатковане у 1857 році професором медицини Віктором Енно та французьким купцем Франсуа Нуво. Потужності “Одесавинпром” орендуються приватною компанією – ПАТ “Одесавинпром”. На заводі виробляються, зокрема, ігристі вина “Французький бульвар”. 

Раніше Landlord повідомляв, що агрокомітет підтримав законопроєкт щодо стимулювання розвитку виноградарства.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...