Новини    12 березня 2023 16:09

Завдяки мешканцям міста у Чернівцях висадять алею дивовижних тюльпанових дерев

Тюльпанове дерево отримало свою назву за дуже своєрідну форму квітів. Коли дерево цвіте, складається враження, що на ньому багато тюльпанів

У Чернівцях поруч з “Жовтевим парком” висадять алею тюльпанових дерев. Завдяки пропозиціям мешканців міста, трест зеленого господарства визначився з локацією для рослин.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Більшість людей, що долучилася до пошуків, запропонувала створити таку алею вздовж вулиці Воробкевича. Тож прогулюватися там стане набагато приємніше, – повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Тюльпанове дерево отримало свою назву за дуже своєрідну форму квітів. Коли дерево цвіте, складається враження, що на ньому багато тюльпанів.

Дерево вражає не лише своєю назвою, а й розмірами. Його висота може досягати 30 метрів, а діаметр – 2 метри. Воно має дуже розкішну крону розмір якої іноді сягає до 27 метрів.

Нагадаємо, українське агропідприємство “Бонелет” планує восени висадити 11,4 га яблунево-грушевого саду на Одещині. Закладка саду пройде завдяки гранту урядової програми “єРабота” зі створення або розвитку садівництва, виноградарства та виробництва ягід. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики України.

Сади і ягідники на площі 177 га будуть закладені в Україні завдяки новим грантовим програмам, виділення коштів на вказані площі вже погоджено. Вирощування лохини, чорниці, яблуневих, грушевих садів та ліщини — затребувані напрямки.

Мінагрополітики ініціювало проведення круглого столу, аби обговорити механізми надання грантів для розвитку садівництва, ягідництва, виноградарства. На ньому були презентовані нові механізми реалізації грантових програм, а також акцентовано на ключових умовах отримання грантів.

На Волині незабаром планують відкрити насіннєво-селекційний завод. Будівництво комплексу стартувало в 2022 році.

Україна та Європейський Союз домовились об’єднати ініціативи зі збереження та примноження лісів. Українська ініціатива відповідає Стратегічному плану ООН щодо лісів на 2017-2030 роки, однією з цілей якого є збільшення площі лісів на 3%.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...