Новини / Фінанси     01 березня 2019 12:21

Заступник міністра екології Вакараш має арсенал мисливської зброї вартістю понад мільйон гривень

Донька заступника міністра екології Віктора Вакараша є співвласницею мисливської фірми, а сам Вакараш має мисливську зброю, вартість якої оцінюють приблизно в понад 1 млн грн. Ні перше, ні друге чиновник не зазначив у своїй декларації за 2017 рік.

Про це повідомляє ресурс Наші гроші.

Як вдалося дізнатися журналістам 24 каналу, донька заступника міністра Вікторія Вакараш володіє однією шостою ТОВ «Мисливські стежки ІІ», яке спеціалізується на мисливстві, відловлюванні тварин і наданні пов’язаних із ним послуг.

У цього товариства прокуратура вже більше трьох років намагається забрати 49 тис. га угідь, які воно отримало з порушенням законодавства (ст. 22 Закону України про мисливське господарство і полювання). Сьогодні справа – на стадії апеляції.

Читайте: В УЗ 10% зайвих локомотивів – Олександр Богданов

У своїй декларації заступник міністра екології не вказав ані ТОВ «Мисливські стежки ІІ», ані доходи від підприємницької діяльності доньки.

Факт володіння незадекларованим арсеналом зброї Віктор Вакараш підтвердив, пояснивши, що не ввів її до декларації за рекомендацією, отриманою в Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Фото: 24 канал

Landlord раніше повідомляв про те, що НАБУ інкримінує міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну незаконне збагачення. Справу передали до суду.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також