Новини / Політика     23 лютого 2019 08:21

НАБУ інкримінує Омеляну незаконне збагачення. Справу передали до суду

НАБУ провела слідство і передала для розгляду до суду обвинувальний акт стосовно міністра інфраструктури України, якому інкримінується незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

У повідомленні бюро не названо імені міністра, але вказано посаду і відзначено, що, за даними слідства, у 2015 р., перебуваючи на посаді заступника міністра інфраструктури України, «посадовець набув у власність активи, законність підстав отримання яких не підтверджено доказами, та вартість яких значно перевищує його законні доходи».

Підставою для звинувачень стало придбання Володимиром Омеляном нового позашляховика BMW X5 2015 року випуску та наявність готівки в сумі $90 тис. та 25 тис. євро, що все разом на той час оцінювалося  у 4,23 млн грн.

ЧитайтеЧи очікувати аграріям оновлення логістики в країні: Омелян розповів про найближчі проекти

Також НАБУ звинувачує міністра інфраструктури в тому, що він у 2015 р. не задекларував автомобіль BMW X5, а також оренду будинку, в якому проживав, а у 2016 р. умисно не вніс до декларації інформацію про постійне користування іншим заміським будинком та земельною ділянкою.

НАБУ розслідувало справу з травня 2017 р., а у вересні 2018 р. Володимиру Омеляну було повідомлено «про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.368-2 та ст.366-1 ККУ».

22 лютого 2019 р. НАБУ передала обвинувальний акт до Солом’янського районного суду м. Києва

Сам Володимир Омелян вважає цю справу абсурдною і заявляє, що «кошти, витрачені НАБУ на «справу Омеляна», перевищують те, що вони вважають за «незаконне збагачення», в рази».

За словами міністра, реаліями української політики є те, що проти людей, які «ініціюють і здійснюють реформи», ведеться «безпринципна і низька гра».

 Landlord раніше повідомляв про те, що Укрзалізницю звинуватили в нечесних тендерах, проведених через систему ProZorro.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також