Новини / Ринок землі     22 листопада 2019 16:26

Законопроєкт про ринок землі: коли відбудеться друге читання

Черговий розгляд законопроєкту про обіг земель сільгосппризначення в Україні відбудеться або 2, або із 16 грудня. Таку інформацію надав глава партії Слуга народу Олександр Корнієнко.

Про це повідомляє НВ.

Законопроєкт №2178-10 про обіг земель в Україні, ухвалений Парламентом у першому читанні, наразі доопрацьовують в аграрному комітеті Верховної Ради. Від швидкості його роботи залежить, коли документ потрапить у сесійну залу на розгляд у другому читанні. Як стверджує Олександр Корнієнко, це має відбутися 2 грудня або із 16 грудня.

Читайте: Як запобігатимуть купівлі землі іноземцями: про росіян, офшори та подвійне громадянство

«Залежно від того, як комітет встигне внести всі правки. 2-го, або з 16 грудня. Є такий план. Будемо дивитися», – заявив Олександр Корнієнко.

Щодо дати проведення всеукраїнського референдуму про надання права іноземним громадянам купувати землю в Україні влада ще не визначилася.

«Спочатку треба прийняти пакет законів про народовладдя. Тому – приблизно січень-лютий наступного року. Тоді заплануємо», – відзначив очільник президентської партії.

Як повідомляв Landlord, уповноважений президента України із земельних питань Роман Лещенко заявив, що, в разі ухвалення у 2019 році закону про народовладдя, ініційований Володимиром Зеленським референдум стосовно права іноземців купувати українську землю зможуть провести вже у 2020-му.

Читайте також