Новини / Інвестиції     12 січня 2021 10:34

«Західний Буг» у 2021 році інвестує 403 млн грн у зберігання і переробку зерна

Метою інвестицій є перехід від сировинної моделі до виробництва готової продукції з високою доданою вартістю – макаронних виробів

Західноукраїнське підприємство «Західний Буг» у 2021 році почне будівництво елеватора, млина та лінії з виробництва макаронів в м. Збараж Тернопільської області. За повідомленням пресслужби агрокомпанії, у ці проекти компанія інвестує 403 млн грн.

«Наше підприємство буде не тільки сировинною компанією, але і виробником готової продукції. Запустити у дію проекти плануємо у 2022 році», – сказав директор компанії «Західний Буг» Василь Коцупир.

Читайте: Спрощена процедура перегляду нормативної грошової оцінки землі

Інвестиції в нове зерносховище, за його словами, складуть 103 млн грн, у млин – 125 млн грн, а решту коштів – 175,5 млн грн – буде вкладено у лінії з виробництва макаронних виробів.

Наразі компанія обробляє 64 тисячі га землі і володіє елеваторними потужностями загальним обсягом 108 тис тонн одночасного зберігання.

Серед інших планів «Західного Бугу» у 2021 році керівник відзначив намір збільшити пропускну здатність наявних елеваторів. На їх модернізацію в майбутньому році планують виділити 93 млн грн. Також $2,7 млн у 2021 році заплановано виділити на оновлення парку техніки компанії.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що молочні підприємства можуть скоротити витрати енергії майже удвічі

Читайте також