Новини    20 травня 2018 14:12

За три місяці Україна надіслала 178 нотифікацій країнам-імпортерам за порушення фітосанітарних вимог


За перші три місяці 2018 року  Україна направила 178 нотифікацій до країн-імпортерів за порушення українських фітосанітарних вимог. Про це йшлося на колегії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Натомість, за словами директора Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Андрія Челомбітка, за вказаний період Україна отримала 80 нотифікацій за недотримання українськими експортерами вимог країни-партнера. При цьому найбільше претензій фіксувалося до дерев’яного пакувального матеріалу, деревини та пиломатеріалів.

В свою чергу директор департаменту захисту прав споживачів Олексій Квасніцький заявив, що за результатами звернень громадян у звітному кварталі, споживачам повернуто 1,73 млн грн за неякісні товари та надані послуги.

«Територіальні органи провели 640 перевірок характеристик продукції, за результатами яких застосовано штрафних санкцій на суму понад 3 млн грн, з яких надійшло до державного бюджету понад 1 млн грн. Кількість одиниць перевіреної продукції, щодо якої виявлені порушення, становить понад 1 тис. штук», – йдеться у повідомлені.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...