Новини / Рейдерство     05 лютого 2022 19:08

За неоформлену працю робітників агропідприємство оштрафували на 120 000 грн

Суб’єктом господарювання не було сплачено штрафні санкції у термін, визначений чинним законодавством

У вересні 2021 року посадовими особами Головного управління Держпраці у Харківській області було проведено захід державного контролю у формі інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин на ПП «УКРБАЛПРОМ», видом діяльності якого є вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, а також виробництво машин і устаткування для сільського та лісового господарства. Про це повідомляє kh.dsp.gov.ua.

У ході зазначеного інспекційного відвідування було виявлено факт використання роботодавцем праці двох працівників, з якими не було оформлено трудового договору до початку виконання робіт.

За результатами проведеного заходу державного контролю було складено акт інспекційного відвідування, на підставі якого уповноваженою посадовою особою ГУ Держпраці у Харківській області було винесено постанову про накладення штрафу на суму 120 000 грн.

Суб’єктом господарювання не було сплачено штрафні санкції у термін, визначений чинним законодавством, у зв’язку з чим постанову про накладення штрафу було передано органам державної виконавчої служби для стягнення. У січні 2022 року за сприяння органу державної виконавчої служби на користь держави стягнуто штраф у сумі 120 000 грн.

Раніше Landlord повідомляв, що на Житомирщині незаконно видобули піску на 42,4 млн грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також