Новини / Аналітика     19 березня 2019 14:25

За 6 місяців 2018-го Бразилія закупила пшениці у США більше, ніж за весь минулий МР – Карен Браун

У період з червня до грудня 2018 р. США відвантажили в Бразилію 257 тис. т пшениці, що більше, ніж за весь 2017–2018 маркетинговий рік.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Твіттер відома американська оглядачка агроринку Карен Браун.

Карен Браун наводить діаграму, що візуалізує американський експорт пшениці до Бразилії за останні кілька десятиліть. Рекордну кількість 4,4 млн т відвантажено в 2013–2014 МР.


Читайте: Українські аграрії експортували вже понад 35 млн тонн зернових

Найбільші обсяги пшениці Бразилія імпортує з Аргентини, невеликі партії – з Уругваю і Парагваю, не сплачуючи тарифів, оскільки всі ці країни є членами Південно-Американського митного союзу. Імпорт з інших країн обкладається 10-відсотковим тарифом.

Наразі Бразилія розглядає питання про надання квоти на імпорт 750 тис. т пшениці зі США на рік без тарифів в обмін на інші торгові концесії. Це становить близько 10% щорічного імпорту Бразилії і збільшить продаж пшениці зі США на $75 млн за рік.

Своєю чергою, уряд Бразилії сподівається побачити кроки у напрямку відновлення ринку США для імпорту свіжої яловичини з Бразилії, який був закритий після скандалу з м’ясопереробною промисловістю, пов’язаної з підкупованими інспекторами.

Як повідомляв Landlord, Саудівська Аравія рекордно скоротила кількість поставників курятини з Бразилії. З 58 авторизованих бразильських підприємств саудити продовжили дозвіл на поставки птиці лише 25 підприємствам. Вони постачають 63% експортної птиці.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також