Новини / Політика     01 червня 2020 12:20

З 1 червня починається другий етап пом’якшення карантину – Максим Степанов

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило перелік вимог для відновлення роботи транспорту, спортивних і освітніх закладів

З 1 червня в Україні буде відновлено рух залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом, дозволена робота басейнів і спортзалів; відвідування освітніх занять у групах не більше 10 людей, наприклад, розпочнуть роботу автошколи. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

«Якщо ми говоримо про користування фітнес-центрами, то обов’язково, щоб на вході до закладу відбувався термоскринінг. Якщо температура 37,2 градуси і вище, то людина не допускається. Ми рекомендуємо, щоб були антисептики на вході. Працівники закладів повинні бути одягнуті в маски та респіратори. МОЗ розробило цілий список рекомендацій», – зазначив він.

Читайте: COVID19: Верховний суд вважає карантин антиконституційним 

Щоправда, перехід до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям.

МОЗ встановило наступні вимоги:

  • інцидентність – якщо кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення складає менше 12;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менше 50%;
  • охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності.

Крім того, встановлені вимоги для максимальної кількості відвідувачів спортивних закладів – тренувальних і фітнес залів, басейнів тощо.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Дональд Трамп розірвав відносини з ВООЗ і заявив про припинення сплати США членських внесків до Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також