Новини    06 вересня 2018 13:30

Японська компанія збільшила свій елеватор на Київщині більше ніж у 2 рази


Японська корпорація SDGs збільшила елеваторні ємності на 16 тисяч куб метрів на своєму підприємстві ТОВ «Ківшовата Агро», що у селі Ківшовата Таращанського району Київської області. Про це повідомляє кореспондент LANDLORD. Урочисте відкриття відбулось 5 вересня на якому також були присутні заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, аудитор корпорації SDGs Амае Кішічіро (Kishichiro Amae) та діючий Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі.

Зліва направо: Хоші Фуміо (Fumio Hoshi), директор корпорації SDGs, екс-старший керуючий Експортно-імпортного банку Японії, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі, заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України Трофімцева Ольга, президент корпорації SDGs (Японія) Озакі Кенсуке, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Турчак Іван, аудитор корпорації SDGs Амае Кішічіро (Kishichiro Amae).

У березні цього року почалось будівництво другої черги зерноочисного комплексу сільськогосподарського підприємства ТОВ «Ківшовата Агро» на площі близько 2 га.

На минулому тижні завершились випробування. Об’єми зберігання елеватора зросли на 16 тисяч м3 зернових, загальний об’єм зберігання зріс до 30 тис. тонн зернових.  Розмір інвестицій з Японії у будівництво та реконструкцію зерноочисного комплексу складає більше 60 мільйонів гривень. Потужність автоприймання/відвантаження елеватора складає 800 т на добу, при сушці зерна кукурудзи об’єм приймання складе 250-350 т/добу.

Зі слів, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Сумі Шігекі, японські інвестиції й далі працюватимуть в Україні.

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі

«У Японії всі знають наскільки родюча українська земля. І хоч японсько-українські відносини тільки нещодавно почали розвиватися у аграрному секторі, я дуже сподіваюся, що так буде і надалі» — зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні.

Президент корпорації SDGs Озакі Кенсуке розповів кореспондентам Landlord, що не випадково японська компанія вирішила базувати свої потужності саме у Таращанському районі, адже тут дуже родючий ґрунт.

«Ми і надалі будемо інвестувати у ці землі. До кінця року плануємо збільшити земельний банк до 5 тис га, а за наступні 2-3 роки до 10 тис га» — розповів Озакі Кенсуке.

Президент корпорації SDGs (Японія) Озакі Кенсуке

Та додав, що японська сторона планує не тільки активно розвивати бізнес в Україні, а й має наміри реінвестувати 10% від прибутку ТОВ «Ківшовата Агро» у благоустрій села Ківшовата.

«Коли я вперше відвідав це село, одразу зрозумів, що це ідеальна місцевість для нашої справи. Та водночас, я побачив території і приміщення, що потребують допомоги. Тому ми розробили соціальну програму розвитку села разом із провідними фахівцями, в планах котрої відкриття лікарні, тощо» — зазначив президент корпорації.

Директор ТОВ «Ківшовата Агро» Людмила Мартинюк у вітальному виступі зазначала, що потужності елеватора будуть використовуватися як для власних потреб підприємства, так і закупівлі збіжжя фермерів та господарств з регіону.

Також ТОВ «Ківшовата Агро» запрошує до співпраці фермерів для проведення ґрунтообробки, збирання врожаю, проведення аналізів на базі лабораторії зерноочисного комплексі підприємства.

 

Ще немає новин у цій стрічці ...