Новини / Технології     16 вересня 2023 18:09

Y3000 “з майбутнього”: Coca-Cola розробила новий смак за допомогою ШІ

Coca-Cola Y3000 називають "першим футуристичним ароматом, створеним спільно людиною та штучним інтелектом"

Світовий гігант безалкогольних напоїв Coca-Cola випустив обмежену серію газованої води, створеної за допомогою технології на основі штучного інтелекту, передає CNBC.

Coca-Cola Y3000 називають “першим футуристичним ароматом, створеним спільно людиною та штучним інтелектом”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Смак напою Y3000 був двоетапним процесом. По-перше, дослідники Coca-Cola зібрали “ключові смакові переваги та тенденції, щоб зрозуміти, що споживачі уявляють і думають про смак майбутнього”, — зазначив представник компанії.

Згодом ця інформація була перероблена системою штучного інтелекту Coca-Cola, щоб “допомогти розробити смакові профілі та поєднання”.

Coca-Cola не описує смак нового напою в жодному зі своїх матеріалів, але Y3000 поставляється у звичайних сортах і без цукру.

Крім цього, штучний інтелект використовувався для розробки футуристичної упаковки тонкої банки, яка має піксельний логотип, а також фіолетові, рожеві та сині відтінки.

Нагадаємо, веганські яйця, розроблені штучним інтелектом, виходять у супермаркети.

Інститут харчових і сільськогосподарських наук Університету Флориди готується до будівництва нового Центру прикладного штучного інтелекту.

Ізраїльський стартап MAMAY Technologies створив алгоритм на базі штучного інтелекту, який визначає “об’єктивну” солодкість їжі та напоїв.

Завдяки штучному інтелекту статки найбагатших людей світу зросли на понад 150 мільярдів доларів, повідомляє Business Insider. Сплеск інтересу до інтелектуального мовного інструменту ChatGPT швидко поширився на ринки, і відомі інвестори поспішали скупити акції компаній, які, на їхню думку, могли б сприяти зростанню ШІ.

Сучасне агропідприємство зіштовхується з низкою складних завдань та викликів в господарській діяльності. Однак, з появою нових технологій, зокрема штучного інтелекту, з’являються нові можливості для аграріїв у їхніх прагненнях до успіху. Один з таких інноваційних інструментів – ChatGPT.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також