Визначено області, в яких аграрії можуть безоплатно отримати насіння озимого ріпаку

Уряд США через Програму USAID АГРО у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам 1700 посівних одиниць насіння озимого ріпаку, якого вистачить орієнтовно для посіву 5100 га, інформує Мінагрополітики.
Участь у програмі зможуть взяти фермери з шести областей України — Донецької, Харківської, Сумської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
Учасники мають бути зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці та обробляти від 5 до 500 га. Кожен учасник зможе отримати до 15 посівних одиниць насіння залежно від площі землі в обробітку.
Допомога націлена на області, де агровиробники найбільше постраждали внаслідок війни. Насіння допоможе їм отримати наступний врожай та продовжувати роботу. А отриманий дохід спрямувати на нагальні потреби господарств — відновлення та відбудову.
Реєстрація на отримання допомоги вже розпочалася в Державному аграрному реєстрі (ДАР) та триватиме до 18 серпня або до вичерпання планових обсягів допомоги.
Наголошується, що заявки приймаються виключно через ДАР у розділі “Доступні програми” — “Ріпак DEKALB. Програма USAID АГРО”.
Нагадаємо, уряд США через Програму USAID АГРО безоплатно надасть мінеральні добрива українським агровиробникам на осінню посівну кампанію. Кожен учасник програми зможе отримати 1 тонну нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення. Загалом українським агровиробникам передадуть 12 тис. тонн добрив.
У червні у межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору – AGRI-Україна, започаткованої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) завершила передачу фермерам мінеральних добрив і насіння соняшника та кукурудзи. Допомогу отримали 8223 агровиробники у 15 регіонах країни.
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) у партнерстві з компаніями-постачальниками матеріально-технічних ресурсів збільшить обсяги доступних кредитів для українських агровиробників.
Дві організації водокористувачів отримали по 18 мільйонів гривень кожна від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) для модернізації зрошувальних систем.
Анна Лиса