Новини / Технології     02 жовтня 2019 17:47

Виведення канабісу з тіні забезпечує зростання глобального ринку на $25 млрд

Канабіс сьогодні виходить із тіні суворого регулювання, що стимулює зростання глобального ринку на суму майже $25 млрд. Збільшення доходів відзначено на всьому ланцюгу, проте найбільше це стосується вирощування культури. Передові технології в цій сфері представила компанія WWТ.

Про це повідомляє visualcapitalist.com.

Water Ways Technologies, канадська агротехнологічна компанія, своєю діяльністю сприяє зростанню виробництва канабісу, відстежуючи шлях від насіння до врожаю коноплі та вивчаючи передові технології, які сприятимуть майбутньому вирощуванню канабісу.

Читайте: Внесок бджіл у світову економіку – понад $500 млрд на рік

Канабіс – це однорічна рослина, це означає, що її життєвий цикл, природно, триває один рік. Однак цей цикл скорочується до 3 місяців у комерційному вирощуванні для підвищення продуктивності. Рослини можна вирощувати або з насіння, або з клону.

Water Ways Technologies представила метод клонування, який гарантує послідовність, економію коштів та забезпечує генетичну стабільність рослин.

Процес вирощування канабісу методом клонування проходить 5 етапів, кожен з яких вимагає різних умов для забезпечення дотримання найвищих стандартів.

  1. Створення материнської рослини: 3 місяці, 4 рази на рік

Маточні рослини створюють нескінченний запас клонів, що робить цей етап найважливішим. Маточна рослина бере початок з насіння, вибраного за бажаними якостями, котрі виробник хоче повторити.

  1. Створення клону: 7–10 днів

Виробники відсікають пагін з вибраної материнської рослини і занурюють кожен у воду та добриво. Потім їх замочують у рідині для вкорінення і поміщають в окрему комірку. Відсічені пагони залишаються в ній, поки не завершиться процес укорінення.

  1. Вегетаційний процес: 3–4 тижні

Клони переносять у приміщення для вирощування і поміщають у легкий субстрат, схожий на ґрунт. Спеціальні системи забезпечують оптимальне надходження поживних речовин. Під час цієї фази клонам потрібно 18 годин світла і 6 годин темряви. Необхідно постійно проводити аналіз рівнів випромінювання для запобігання пошкодженню рослин від штучного джерела світла.

  1. Цвітіння: 6–8 тижнів

Після вегетаційного процесу рослини розділяють. Під час цієї фази бутони ростуть та розвивається міцний канабіноїдний і терпеновий профіль. Терпени – це органічні сполуки, які надають сортам коноплі своєрідний аромат.

  1. Збирання врожаю: 1–3 тижні

Рослини коноплі збирають після досягнення нею зрілості. Після збирання рослини обрізають і викладають на сушильні підноси в приміщенні зі зниженою вологістю. Цей кінцевий етап вимагає значної кількості часу та уваги до деталей, щоб забезпечити найкращу якість та найпотужніший можливий продукт.

Даючи чітке розуміння повного життєвого циклу канабісу, Water Ways Technologies створює можливість внесення змін на різних етапах вирощування, що забезпечує найвищі стандарти та більші прибутки для інвесторів.

Як повідомляв Landlord, дослідники канадського Університету Гвельфа виявили, що активна речовина конопель – канабідіол – може полегшувати біль і дає можливість створити засоби, в 30 разів потужніші для зниження запалення, ніж аспірин.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також