Новини    20 вересня 2022 10:16

Виробник Олейни, найбільший переробник соняшника покинув російський ринок

Bunge продає підприємство у РФ

Агротрейдер Bunge продає свій російський завод із переробки соняшника. Про це пише Bloomberg із посиланням на компанію.

Крім заводу у Воронезькій області, Bunge продала регіональні права на бренди рослинних олій, у тому числі Oleina та Ideal.

Bunge натякнув на продаж два місяці тому, реструктуризувавши свій російський бізнес. Покупцем став контролюючий акціонер Exoil Group Карен Ванецьян.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Підприємство було побудовано приблизно 2005 року і обійшлося приблизно $130 млн. Воно може виробляти 540 000 тонн сировини.

З цим продажем Bunge, яка входить до квартету світових гігантів торгівлі сільськогосподарськими культурами ( відомі як ABCD ), покинула РФ поруч з іншими продовольчими компаніями.

Таким чином, Bunge долучилась до четвірки світових гігантів торгівлі зерновими, відомих, як “ABCD”, які остаточно вийшли з російського ринку – Archer Daniels Midland, Cargill та Dreyfus. Покупцем активів Bunge у Росії став Карен Ванецян, який є контрольним акціонером російської групи компаній Exoil Group.

Наприкінці травня було створено електронну платформу для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України через російських окупантів. Завдяки платформі аграрії могли сповістити державу про збитки.

Український агробізнес в умовах російського вторгнення переорієнтовується на інші культури. Вже цієї осені аграрії скоротять посіви зернових на 25-35%, натомість більше будуть сіяти олійні культури.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...