Новини / Фінанси     19 грудня 2019 12:50

ВР скасувала штрафи за відсутність ліцензування на пальне для аграріїв

Верховна Рада України внесла зміни до Податкового кодексу України, скасувавши штрафи за ліцензування пального на складах для аграріїв. Якщо закон підпише Президент, він набуде чинності з 1 січня 2020 року.

Про це повідомляє АПК-Інформ.

Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкт №2317, яким внесла зміни до Податкового кодексу Украйни й таким чином скасувала штрафи в розмірі 500 гривень, що загрожували сільгоспвиробникам у разі відсутності ліцензій на зберігання пального на складах аграріїв.

Якщо Президент України закон підпише, його норми почнуть діяти з 1 січня 2020 року.

Після набуття чинності закону, сільгоспвиробникам для отримання ліцензії на зберігання палива необхідно подавати заяву в обласну податкову на отримання ліцензії на право зберігання пального, – пояснила Інна Мєтєлєва, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарств України на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

У заяві слід зазначити, радить Інна Мєтєлєва, що пальне використовується  для потреб власного споживання. А також, загальну місткість резервуарів, які використовуються для зберігання пального та їх фактичне місце розташування.

Читайте: Перевірки Держпродспоживслужби: як фермерам уникнути штрафів

Чиновниця додала: законопроєкт передбачає: якщо норма про оплату не буде скасована, то товаровиробнику до заяви потрібно буде додати копію платіжного доручення про оплату річного розміру плати за ліцензію на право зберігання пального на суму 780 грн.

Landlord раніше повідомляв, що Президент Зеленський закликав ВР скасувати соєві правки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також