Новини / Логістика     30 березня 2023 12:24

Водіям вантажівок, які перетинають ПП “Ягодин-Дорогуськ”, тепер доступний мобільний застосунок єЧерга


Водії вантажівок, які перетинають міжнародний пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ” на кордоні України та Польщі, відтепер зможуть користуватись застосунком єЧерга на телефоні.

Про це повідомляє міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Раніше записатися в електронну чергу можна було лише на сайті.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Зручність єЧерги вже оцінили тисячі водіїв вантажівок. Офіційно проєкт стартував у грудні минулого року. І за цей час записалися у електронну чергу та проїхали через пункт пропуску майже 55 тис. вантажівок. Україна системно працює над цифровізацією порядку перетину кордону. Унікальний безкоштовний сервіс дозволяє водіям планувати свої поїздки, а отже — заощаджувати час і гроші”, — розповів заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Анатолій Комірний.

Завантажити єЧерга на телефоні вже можна у App Store чи у Google Play. Додаток доступний українською, польською та англійською мовами.

У застосунку водій оперативно отримує push-повідомлення про:

  • свій статус в черзі,
  • просування черги,
  • час заїзду до пункту пропуску.

Для входу в програму водії мають використовувати той самий пароль та логін, якими користуються для авторизації на сайті echerha.gov.ua. Користувачі також мають можливість продовжити чи скасувати свій запис, залишити звернення команді розробки і прочитати останні новини про проєкт.

Застосунок також буде зручним для польських водіїв, що перетинають український пункт пропуску за електронною чергою.

В міністерстві додали, що наразі скористатись єЧергою можуть міжнародні перевізники вантажів, що перетинають кордон через пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ”. Заїзд до сервісних зон для користувачів єЧерги не обов’язковий. Водій сам обирає де і як чекати перетину кордону.

Що відомо про проєкт єЧерга

Нагадаємо, що проєкт “Електронна черга перетину кордону/єЧерга” реалізується Міністерством інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Державною службою з безпеки на транспорті, Державним агентством автомобільних доріг, Державною митною службою та Державною прикордонною службою за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

На міжнародному автомобільному пункті пропуску “Ягодин-Дорогуськ” на кордоні України та Польщі “Електронна черга перетину кордону” для вантажних транспортних засобів почала працювати 12 грудня 2022 року.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також