Новини / Політика     25 жовтня 2019 11:10

Ветсертифікати доведеться підписувати заново через звільнення Жука – Ірина Паламар

Раптове усунення з посади першого заступника Держпродспоживслужби Андрія Жука автоматично анулює запущений ним процес щодо узгодження ветсертифікатів. Ірина Паламар засуджує дії Кабміну, наголошуючи, що раптові звільнення чиновників можуть блокувати роботу аграріїв.

Про це повідомляє пресслужба Асоціації тваринників України.

На сьогодні запущено процес узгодження цілої низки ветеринарних сертифікатів на експорт української м’ясної та кормової продукції, підписантом яких з українського боку був перший заступник голови Держпродспоживслужби Андрій Жук.

Читайте: Уряд схвалив збільшення квот на експорт курятини до ЄС до 70 тис. т

Тепер, через його звільнення, вони автоматично будуть відкликані з метою їх повторного введення, бо перестали бути легітимними: так, підписання другою стороною має відбуватися в момент, коли підписант першої сторони перебуває при посаді. А отже, все, що підписував Андрій Жук, доведеться перепідписувати знову.

«Такі раптові звільнення робити не можна! Будь-яка дія повинна бути оцінена, і прогнозована. А те, що вчинили наші очільники Кабміну, просто не витримує жодної критики!» – наголошує Ірина Паламар.

Як повідомляв Landlord, Ірина Паламар наголошує на проблемі, що сьогодні багато фермерів не можуть отримати держпідтримку, передбачену на галузь у 2019 році через відсутність у Мінекономіки комісії з питання розподілу держдотацій.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також