Новини / Політика     18 жовтня 2019 14:18

Фермери не можуть отримати держдотації: Ірина Паламар вимагає дій від чиновників

На сьогодні багато фермерів не можуть отримати держпідтримку, передбачену на галузь у 2019 році через відсутність у Мінекономіки комісії з питання розподілу держдотацій. З приводу цієї ситуації гостро висловилася на засіданні аграрного комітету ВР Ірина Паламар.

Про це повідомляє пресслужба АТУ.

Свою позицію щодо проблеми виплати держдотацій аграріям голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар висловила на засіданні Комітету ВР України з питань аграрних та земельних відносин, яке відбулося 16 жовтня.

Читайте: Ринок землі: аграрний комітет підтримав альтернативний законопроєкт Сольського

«До мене постійно надходять листи та телефонні дзвінки від фермерів і простих селян із єдиною проблемою: люди не можуть отримати належні їм дотації через те, що пан заступник Тарас Висоцький, який на сьогодні є заступником Мінекономіки з питань агрополітики, не зміг досі зібрати комісію, яка б зайнялася даним питанням!» – відзначила голова АТУ.

Ірина Паламар закликала Комітет взяти це питання (стан використання державної підтримки за 2019 рік) на контроль та внести окремим пунктом до порядку денного наступного засідання аграрного комітету, куди запросити керівництво Мінекономіки, аби пояснило, чому відбувається затримка виплат державної підтримки сільгоспвиробникам, які подали необхідні документи.

«Також прошу попередньо направити звернення від Комітету до Рахункової палати в Україні, що здійснює контроль за використанням коштів Державного бюджету, з проханням провести перевірку, чому чиновники Мінекономіки затягують із проведенням виплат по державним програмам підтримки АПК», – закликала Ірина Паламар.

Крім того, голова АТУ висловила гостру позицію з питання відкриття ринку землі.

Landlord раніше повідомляв про те, що тваринники вимагають від влади повернення держпідтримки: АТУ направила лист-звернення до уряду.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також