Новини / Логістика     01 жовтня 2019 09:05

Вантажоперевезення річкою за 5 років зростуть удвічі – програма дій уряду

Згідно з опублікованою програмою дій уряду, за 5 років річкові вантажні перевезення в Україні мають зрости вдвічі, морські – на 10%.

Про це повідомляє Укрінформ.

Кабінет міністрів у своїй програмі декларує плани щодо галузі вантажоперевезень в Україні, згідно з якими в країні буде сформовано конкурентний та ефективний ринок із забезпеченням прозорих умов для роботи портових операторів, перевізників та судновласників.

Читайте: В Україні ліквідують понад тисячу держпідприємств

У програмі заявлено, що за 5 років в Україні збудують та модернізують щонайменше 15 глибоководних причалів із допустимою осадкою від 15 м та проведуть капітальний ремонт шлюзів.

В уряді розраховують, що завдяки цим заходам транспортування вантажів внутрішніми водними шляхами має зрости з 10 млн т у 2018 р. до 20 млн т у 2024 р., а транспортування вантажів морем – зі 135 до 148,5 млн т відповідно.

Landlord раніше повідомляв про те, що у програмі дій уряду заявлено про плани щодо створення в Україні відкритого і конкурентного ринку залізничних перевезень. У зв’язку з цим Укрзалізницю реформують та розділять на окремі суб’єкти господарювання, акції яких розмістять на міжнародних біржах, зробивши компанію публічною.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також