Новини / Рослинництво     02 лютого 2021 12:05

Валовий збір фуражного гороху у світі збільшиться на 300 тис т

В Україні у 2020 році внаслідок посухи виробництво гороху впало на 12% - до 0,5 млн т. Привабливість культури у фермерів постійно знижується

Згідно з оприлюдненими даними Міжнародної ради з питань зерна (IGC), у 2020/21 маркетинговому році в світі буде зібрано приблизно 14,3 млн тонн фуражного гороху, що на 0,3 млн. тонн більше, ніж у попередньому році. Про це повідомляє німецький Союз сприяння розвитку олійних і білкових рослин (UFOP).

Прогноз базується на вищих оцінках врожаю для Канади, Росії та Австралії. У Канаді кажуть, що 2021 році буде намолочено на 0,4 млн тонн більше фуражного гороху, ніж у попередньому році.

Читайте: Енергія — ключ до щасливого та гармонійного життя

Також завдяки вищій врожайності культури, виробництво фуражного гороху в Австралії очікувано буде на рівні 0,3 млн тонн, що майже на третину перевищує попередній врожай. А в ЄС-27, як стверджується, було зібрано приблизно на 0,1 млн тонн більше фуражного гороху, ніж у попередньому році.

Однак у США та Україні, за даними IGC, урожай у 2020 році різко впав. Виробництво в США, ймовірно, складе 0,8 мл. тонн, і зменшиться на 17% у порівнянні з показником 2020 року. В Україні також у 2020 році виробництво фуражного гороху зменшилося на 12% – до менше ніж 0,52 млн тонн. Згідно з дослідженнями Agrarmarkt Informations-Gesellschaft (mbH), причиною цього могли бути посуха та несприятливі умови збирання врожаю.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Канадський олійний льон подорожчав до максимуму за 28 років

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також