Новини / Логістика     16 вересня 2019 11:50

В Україні зростатиме профіцит вагонів-зерновозів – Євген Кравцов

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов заявив, що сьогодні в Україні утворився профіцит вагонів-зерновозів, і надалі він зростатиме, оскільки на підприємстві починають впроваджувати заходи з поліпшення обігу вагонів, прискорення та збільшення обсягів перевезень.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

За словами Євгена Кравцова, загальний парк вагонів-зерновозів в Україні становить понад 23 тис., і ця кількість повністю задовольняє попит аграріїв для перевезення врожаю. Тобто дефіцит парку фактично подолано і з огляду на це УЗ поступово виводитиме з обігу старі вагони-хопери.

Читайте: Глобальний ринок зернових: 5 цифр, що змінять уявлення

Євген Кравцов відзначив, що в УЗ не сумніваються у своїх можливостях вивезення цьогорічного врожаю зернових. Така впевненість обумовлена низкою впроваджених на підприємстві інструментів роботи:

  • Пріоритетизація маршрутних відправок (коли вантаж відправляється організованими поїздами по 55 вагонів, а не розсипом окремих вагонів).
  • Розподіл маршрутів через систему ProZorro (це дає однаковий доступ усім учасникам, а також видно реальну ціну на ринку, яка залежить від попиту).

«Весь урожай, який буде заявлено, буде вивезений», – запевнив керівник  Укрзалізниці.

Євген Кравцов розповів, що сьогодні УЗ володіє менше 50% парку зерновозів, більша частина хоперів, які використовуються для транспортування зернових, перебуває у приватній власності.

Як повідомляв Landlord, Євген Кравцов заявив про готовність Укрзалізниці до перевезення цьогорічного врожаю зернових, проінформувавши, що від початку маркетингового року УЗ перевезла на 1 млн т зерна більше, ніж за відповідний період минулого року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!