Новини    25 березня 2018 15:36

В Україні зросли в ціні товарні поросята


На початку весни сегмент племінного молодняка та товарних поросят демонструє зростання цін. Про це повідомили в Асоціації «Свинарі України» (АСУ) за результатами щомісячного моніторингу внутрішніх котирувань на ремонтних тварин та поросят для відгодівлі.

«Традиційно ціни пропозиції племінних та гібридних ремонтних свинок та кнурців відзначаються відносною сталістю. Зокрема, діапазон цінових пропозицій з початку року не зазнав змін: «ремку» можна придбати по 6-10 тис. грн/гол., а кнурця — по 7,5-20 тис. грн/гол. Тим не менш, приріст цін в згаданих межах відбувся — окремі постачальники такої племінної продукції підвищили ціну кілограму живої ваги до 100-110 грн/кг», – кажуть в АСУ.

Згідно інформації, жвавіше зростання торкнулося цін на товарних поросят. Так, оператори цього сегменту ринку відзначають посилення попиту, тоді як пропозиція тварин цієї вікової групи дуже обмежена. Останнє обумовлено тим, що більшість репродукторів працюють практично за попереднім замовленням, а товарні партії бронюють на кілька місяців наперед.

«Реакцією на таку ситуацію був підйом цін, зокрема тварини у ваговій категорії 20-30 кг в основному подорожчали на 3-5 грн/кг. Тож ціна на товарних поросят вагою 25-30 кг навесні переважно «стартує» з позначки 90 грн/кг, а максимальна піднялася на 5%, у порівнянні з початком року, та становить 115 грн/кг. Середні ціни на поросят меншою вагою, близько 10-15 кг, також дещо подорожчали, але, як і на початку року, коштують 125-200 грн/кг», – додали в асоціації.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...