Новини / Садівництво     04 лютого 2019 09:04

В Україні продовжують рости в ціні грецький горіх, мигдаль і фундук

Українські горіхи на ринках Східної Європи закріпилися в ціні та продовжують дорожчати. Зросли одночасно грецький горіх, мигдаль і фундук. Водночас, у Молдові минулого тижня спостерігалося падіння цін. Однак, решта регіону демонструвала зростання.

Про це повідомляє EastFruit.

Ціни на грецький горіх в Україні зросли від $5,4 за кілограм до $5,42. Найдорожчою була ця категорія горіхів у Росії – $9,26/кг. Грузинський ринок також демонстрував зростання. Натомість у Молдові ціни найменші – $4,39/кг.

ЧитайтеЗа 4 роки цибуля піднялася в ціні на понад 500%

Фундук найдешевший наразі в Грузії та Молдові – відповідно $2,08/кг та $2,34/кг. У Росії та Україні за минулий тиждень він зріс на кілька центів. Тепер вітчизняна продукція реалізовується по $9,03/кг (проти $9,0/кг).

Мигдаль традиційно подешевшав у Молдові. Місцеві виробники продають його по $8,19/кг. Водночас, на кілька центів мигдаль зріс у Росії та Україні ($10,11/кг).

Як раніше повідомляв Landlord, поставки яблук та волоських горіхів з України до Індії можуть зрости з лютого нинішнього року. Причина – торгова війна між США та Індією. Америка підвищила мито на індійські сталь та алюміній, а Індія у відповідь – на нут, мигдаль, фундук, сочевицю та яблука, що імпортуються з США.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також