Новини    14 лютого 2022 15:05

В Україні посилили контроль за діяльністю у сфері органічного виробництва

В Україні мають намір підвищити відповідальність виробників за наповнення ринку якісною органічною продукцією

9 лютого Уряд затвердив постанову, котра забезпечує здійснення Держпродспоживслужбою ефективного державного контролю за діяльністю операторів у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. Рішення націлене підвищити відповідальність виробників за наповнення ринку якісною органічною продукцією, повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

“Завданням Уряду є створення дієвої законодавчої бази для сталого функціонування бізнесу, в тому числі у сфері органічного виробництва. З цією метою сьогодні затверджено відповідну постанову, яка дозволить Держпродспоживслужбі застосовувати єдині критерії, за якими оцінюватиметься ступінь ризику від провадження оператором діяльності в органічній сфері”, – прокоментував рішення заступник міністра економіки Тарас Качка.

Постановою також затверджується Порядок визначення періодичності здійснення планових заходів державного контролю операторів. Також рішенням Уряду затверджено форму акту категоризації потужності оператора, який щорічно складатиметься інспекторами територіальних органів Держпродспоживслужби.

Читайте також: Чому органічне землеробство не стане порятунком для екології.

Нагадаємо, німецькі фермери у межах трирічного проєкту навчатимуть в Україні інспекторів з контролю в напрямку органічного виробництва. Також допоможуть у зборі аналітичної інформації АПК.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...