Новини / Клімат     12 травня 2020 10:16

В Україні очікується різке зниження нічної температури повітря

Негода вдарить по західним, центральним і північним областям. На півдні і сході попереджають про надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Сьогодні вночі в Україні очікуються заморозки на ґрунті і в повітрі. Про це попереджає Український гідрометеорологічний центр. Аналогічне попередження розмістила на своєму сайті і Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Вдень 12 травня на більшій частині території країни грози, пориви вітру та шквали 15-20 м/с, у західних областях місцями 25 м/с, в окремих районах град (І рівень небезпечності, жовтий).

Читайте: Посуха-2020: прогноз критичного дефіциту вологи для Запорізької і Херсонсьської областей

За оприлюдненою інформацією, вночі 13 травня  у західних областях очікуються заморозки у повітрі 0-3°С (що відповідає ІІ померанчевому рівню небезпечності).

У північних та центральних областях, крім Дніпропетровської, будуть фіксуватися заморозки на ґрунті 0-5°С (І рівень небезпечності, жовтий).

Водночас, у більшості районів Харківської, Луганської, Одеської, Миколаївської та Запорізької областей оголошено попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Нагадаємо, що раніше Landlord повідомляв поради науковців, як пристосуватися до змін клімату.

Читайте також