Новини    19 січня 2023 16:57

В Україні мають намір продати ще один порт

Після ДП "Усть-Дунайський МТП" це буде другий портовий актив, який спробують приватизувати

До кінця зими 2023 року Фонд державного майна планує виставити на аукціон майновий комплекс ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт” (БДМТП). Про це повідомив начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський, передає “Порти України”.

Після ДП “Усть-Дунайський МТП” це буде другий портовий актив, який спробують приватизувати.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Наразі це єдині порти, які передані для приватизації. Чи будуть продавати з аукціону інші об’єкти, залежить від результатів приватизації Усть-Дунайського та Білгород-Дністровського портів. Зараз за цим стежить Міністерство інфраструктури та центральний офіс Фонду державного майна”, — розповів Славський.

У квітні ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт” розпочало роботу у форматі транспортно-логістичного центру до відкриття Чорного моря для судноплавства.

Читайте також: Фонд державного майна України готує до малої приватизації три об’єкти харчової промисловості

Водночас у травні 2021 року ДП “БДМТП” передано під управління ФДМ для підготовки до приватизації. Приватизаційний конкурс планувалося оголосити у першому кварталі 2022 року.

Нагадаємо, порт “Усть-Дунайськ” в Одеській області продали на приватизаційному аукціоні за 201 мільйон гривень.

За січень-вересень 2022 р. “Усть-Дунайськ” отримав 848 тис. грн чистого прибутку. За січень-листопад він сплатив понад 9 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів.

Пізніше директор порту виступив із заявою, що приватизація порту Усть-Дунайськ може відбуватись в інтересах стивідорної компанії, пов’язаної з народним депутатом Миколою Тищенком.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...