Новини    04 червня 2023 12:59

В Ізмаїлі засудили крадія зерна з вагонів НІБУЛОН

Також суд постановив повернути 16 мішків зерна власнику — ТОВ СП "Нібулон"

Ізмаїльський міськрайонний суд виніс вирок працівнику АТ “Укрзалізниця”, котрий спільно з поплічником намагався вкрасти зерно із вагона на станції Новий Порт.

У січні зловмисники відкрили вагон та викрали 16 мішків зі збіжжям. Їх помітив інший співробітник УЗ та викликав правоохоронців, передає Rail.insider із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Після розслідування справу передали до суду. На судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним і покаявся у скоєному. Врахувавши всі обставини справи, суд завважив, що “виправлення і перевиховання обвинуваченого можливо без ізоляції від суспільства”.

Окрім цього, суд постановив повернути 16 мішків зерна власнику — ТОВ СП “Нібулон”.

Нагадаємо, групу експосадовців судитимуть за махінації із землями в акваторії порту “Чорноморськ” на майже 25 млн грн.

Національне антикорупційне бюро викрило колишніх посадовців ДП “Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу” у заподіянні державі збитків на суму понад 9 мільйонів гривень під час закупівель зерна.

Бюро економічної безпеки викрило постачальників продуктів для державних структур, які ухилились від сплати податків на загальну суму майже 400 мільйонів гривень.

Детективи Бюро економічної безпеки України також викрили службових осіб товариства в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та забезпечили відшкодування завданих державі збитків на понад 9 млн грн. Особи протягом певного періоду, здійснювали фінансово-господарські операції з реалізації зернової продукції (пшениці, ячменю, кукурудзи) на адресу іншого суб’єкта господарської діяльності з ознаками “фіктивності”. Постачальник не здійснював реєстрацію податкових накладних на реалізацію зернових та не відображав відомості про прибуток підприємства.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...