Новини    09 листопада 2022 19:59

В Італії побудують новий плавучий ЗПГ-термінал

Плавучий термінал для зрідженого природного газу в Адріатичному морі почне працювати у 2024 році.

В Італії схвалили проєкт будівництва плавучого ЗПГ-термінала біля узбережжя Равенни у верхній частині Адріатичного моря. Загалом у проєкт інвестують майже 1 млрд євро, передає usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Плавучий термінал для зрідженого природного газу в Адріатичному морі почне працювати у 2024 році.

Для отримання дозволу на будівництво знадобилося близько чотирьох місяців. Очікується, що підготовчі роботи триватимуть ще два роки, а ЗПГ-термінал почне працювати у четвертому кварталі 2024 року.

Загалом у межах своєї енергетичної стратегії Італія додасть дві плавучі установки для зберігання та регазифікації до існуючих трьох установок. Потужність двох нових ЗПГ-терміналів загалом складе 10 млрд кубометрів, що дозволить покрити близько 15% національного річного споживання газу.

Зокрема, це дозволить країні знизити залежність від російського газу.

Нагадаємо, цьогоріч вартість фрахту плавучих регазифікаційних установок (FSRU) у Європі різко зросла. Ставки фрахту FSRU зросли через дефіцит суден та високий попит на зріджений газ.

У порт Емсхавен на півночі Нідерландів прибули дві плавучі регазифікаційні установки (FSRU). Вони працюватимуть як один термінал. Перше судно прибуло до порту 4 вересня, друге — 6 вересня. Цього тижня судна мають прийняти першу партію газу, повідомляється на сайті термінала EemsEnergyTerminal.

Cудноплавний канал через Віслінську косу, що з’єднав Балтійське море з Віслінською затокою та дозволить суднам заходити до польського порту Ельблонг в обхід Калінінградської області рф, вже готовий до відкриття.

Landlord раніше повідомляв, Нафтогаз напрацьовує перші документи щодо “газового ленд-лізу”.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...