Новини / Технології     31 серпня 2023 20:39

В Японії виготовлятимуть пластикові пляшки з біосировини

Масове виробництво таких пляшок заплановано на 2024 рік

Група японських компаній займається розробкою перших у світі пластикових пляшок для напоїв, виготовлених з біологічних матеріалів, а не нафти, повідомляє NHK.

Пляшки виготовлені лише з біологічних матеріалів отримають комерційне застосування вперше у світі. Приблизно на 70% такі пляшки складатимуться з речовини під назвою “параксилол”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Компанія оптової торгівлі нафтою Eneos зазначила, що для виробництва цієї речовини застосовується нова технологія, заснована на використанні олії та інших біоматеріалів.

Розпочати виробництво матеріалу мають до кінця цього року. Масове виробництво таких пляшок заплановано на 2024 рік. Планується щорічно випускати приблизно 35 млн пляшок.

Офіційний представник Eneos Сода Тадакадзу повідомив, що з цією технологією можна майже повністю ліквідувати емісію двоокису вуглецю від пластикових пляшок, що виготовляються з нафтопродуктів.

Новий процес спричинить підвищення вартості виробництва. Проте компанія сподівається, що ці зусилля сприятимуть поширенню чистих ресурсів.

Нагадаємо, Pressure BioSciences (PBIO) розпочала процедуру оцінки своєї запатентованої технології UltraShear, щоб продемонструвати промислову масштабованість їстівних покриттів з канабідіолом (CBD), які подовжують термін зберігання свіжих продуктів.

Народні депутати 306 голосами ухвалили в другому читанні Закон України “Про матеріали і предмети, що призначені для контакту з харчовими продуктами” (реєстр. № 4568 від 04.01.2021).

Український екостартап Releaf Paper, який розробив унікальну технологію виготовлення упаковки з опалого листя, до кінця 2024 року планує запустити завод у Франції потужністю переробки 10 тис. т сировини на рік.

Нова технологія дозволить виробникам, роздрібним торговцям і споживачам у режимі реального часу визначити, чи вміст герметичної харчової упаковки безпечний, не відкриваючи її, що допоможе уникнути дорогих та тривалих лабораторних досліджень.

Інноваційна технологія пакування, яку винайшли в Ізраїлі, не лише допомагає зберігати овочі, але й зменшує кількість харчових відходів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також