Новини / Логістика     31 січня 2020 11:55

УЗА хоче впливати на залізничну логістику у співпраці з УЗ та Deutsche Bahn

«Українська Зернова Асоціація» просить включити її представників до складу до складу робочої групи КМУ з питань стратегічного партнерства УЗ і Deutsche Bahn.

Лист до прем’єр-міністра України, мінітра інфраструктури, керівників «Укрзалізниці» УЗА розмістила на своєму порталі. Зокрема, до робочої групи асоціація просить включити президента УЗА Миколу Горбачьова та в.о. виконавчого директора Сергія Іващенка.

Своє прохання президент УЗА Микола Горбачьов обґрунтовує важливістю залізничної логістики для зернової галузі. У листі йдеться про те, що «Українська Зернова Асоціація» підтримує співпрацю УЗ та Deutsche Bahn. Зазначається, що «Укрзалізниця» є важливим об’єктом для зернової галузі, оскільки перевозить більшу частину її вантажів.

Читайте: Чому елеватори є трендом – Микола Горбачьов

УЗА нагадує, що агрпарний експогрт приносить Україні 40% валютних надходжень, а зернова галузь забезпечує 15% ВВП. Асоціація хоче преждставляти у діалозі з Deutsche Bahn представляти інтереси виробників, переробників та експортерів зерна, просувати інтереси галузі та сприяти підвищенню залізничних перевезень.

Раніше Landlord повідомляв про деталі меморандуму Deutsche Bahn та УЗ. Нагадаємо, Deutsche Bahn управлятиме «Укрзалізницею» 10 років.

Читайте також