Новини    29 травня 2018 12:11

УЗА: До 2022 року обсяг перевезень зерна залізницею має скласти 5 млн тонн в місяць


Україна до 2022 р може наростити експорт зерна до 70 млн. тонн, отже, ПАТ «Укрзалізниця» має забезпечити можливість відвантажувати в місяць по залізниці близько 5 млн. тонн продукції. Про це, під час панельної дискусії «Логістика – ахілесова п’ята українського агроекспорту» на конференції Grain & Maritime Days, заявив президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачьов повідомляє прес-служба асоціації.

За його словами, за цей час «Укрзалізниця» повинна на 50% збільшити ефективність своєї роботи.

«Виробництво зернових культур в Україні, а також обсяги їх експортних відвантажень з 2001 р по 2018 р планомірно росли. Очікується, що через 4-5 років обсяг постачання українського зерна на зовнішні ринки досягне 70 млн. тонн. Щоб забезпечити 70% перевезень продукції по ж/д, «Укрзалізниця» повинна на 50% підвищити ефективність своєї роботи. Це дозволить здійснювати 76,9 тис. вагоноподач в місяць і перевозити тим самим 5 млн. тонн зерна », – пояснив він.

Горбачьов зазначив, що на сьогоднішній день елеватори України здатні відвантажувати 715 тис. тонн зерна в день, тоді як ж/д здатна перевезти всього 117 тис. тонн в день.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...