Новини / Логістика     04 лютого 2019 08:03

УЗ виставить на аукціон 10 маршрутних відправок на зерновозах

Завтра, 5 лютого, «Укрзалізниця» оголосить про серію аукціонів з оренди зерновозів за маршрутними відправками. Лотами стануть 10 маршрутних відправок по 540 вагонів-зерновозів кожен. Початкова ціна за вагон становитиме 1055 грн/добу. Аукціони пройдуть 12 лютого.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Аукціони традиційно пройдуть на платформі ProZorro.Продажі. Переможець торгів отримає змогу замовити оренду зерновозів за одним із маршрутів у березні 2019-го.

Також на торги виставлять піввагони, вагони-цементовози та переобладнані криті вагони.

Після оголошення про аукціон в «Укрзалізниці» очікують активності клієнтів. Адже 12 лютого продаватимуть обсяги перевезень зерновозами в маршрутних відправках.

ЧитайтеКонтейнерний потяг з Чорного моря до Києва перевіз 2,5 тис. вагонів

«Аукціони на ProZorro.Продажі довели свою ефективність у питаннях взаємодії з вантажовласниками. Тому ми збільшуватимемо обсяги та типи рухомого складу, що виставлятимуться на електронні торги», – зазначає В’ячеслав Єрьомін, операційний директор «Укрзалізниці».

Як раніше повідомляв Landlord, проект ProZorro.Продажі оприлюднив перші підсумки електронних торгів за права користування вагонами «Укрзалізниці». Найбільшим попитом користувалися напіввагони та звичайні вагони. Наразі було проведено 58 аукціонів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також