Новини / Логістика     30 січня 2019 16:21

Контейнерний потяг з Чорного моря до Києва перевіз 2,5 тис. вагонів

Регулярний контейнерний потяг сполученням Чорноморська (ТІС) – Київ-Ліски перевіз за рік 2,5 тис. вагонів і цим самим довів свою ефективність. Адже його популярність, особливо в сезонні навантаження, стабільно була високою. Загалом торік УЗ перевезла великотоннажних контейнерів на 13% більше обсягів 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

За словами очільника УЗ Євгена Кравцова, перевізники та підприємці були зацікавлені у створенні регулярних рейсових потягів. Особливо з та до чорноморських портів. Одним з таких став контейнерний потяг за маршрутом станція Чорноморська – Київ-Ліски – Чорноморська.

Крім цього, УЗ запустила інші 8 регулярних поїздів, які стабільно їздили за встановленим розкладом у визначені дні тижня.

ЧитайтеУкрзалізниця збільшує кількість тендерів на ProZorro: плюс 4% за рік

«Регулярні контейнерні поїзди – це нова послуга на українському транспортному ринку. До її переваг належать мінімізація часу транспортування вантажів у пункти призначення, схоронність продукції, яка перевозиться, та конкурентна вартість за це», – наголошує Євген Кравцов.

Торік контейнерні поїзди транспортували 95700 ДФЕ (двадцятифутовому еквіваленті). Це – 29% від загального об’єму перевезених контейнерів.

Як раніше повідомляв Landlord, Укрзалізниця розробляє розробляє проект UZ Air Guard, який передбачає запровадження контролю рухомого складу та інфраструктури за допомогою дронів. Відеоспостереження з повітря вестиметься на 68 полігонах, на яких відбувається майже 95% крадіжок.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також