Новини / Логістика     26 липня 2019 09:03

УЗ вносить зміни в порядок формування тарифів на вантажоперевезення – Андрій Рязанцев

В «Укрзалізниці» вирішили прислухатися до зауважень та побажань представників ринку і планують внести кілька важливих змін у порядок формування тарифів на перевезення вантажів.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

Сьогодні, 26 липня, Укрзалізниця обговорить з представниками бізнес-асоціацій проект «Договору приєднання про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом».

Читайте: Хто з лендлордів не проходить у Раду

За словами Андрія Рязанцева, УЗ врахувала «значну кількість» пропозицій вантажовідправників, висловлених на попередній зустрічі представниками бізнесу, і готова внести зміни в порядок тарифоутворення. Нововведення презентуватимуть сьогодні профільним асоціаціям та найбільшим клієнтам.

Зокрема, планується використовувати понижувальний коефіцієнт для маршрутних відправлень, що додасть мотивації до їх нарощення. Також для здвоєних операцій надаватиметься 12 годин без стягнення плати взагалі (замість попередніх 6 годин).

«Розуміючи аргументацію клієнтів, ми готові до гнучкого підходу», – відзначає Андрій Рязанцев.

Landlord раніше повідомляв про те, що Українська зернова асоціація вимагає не вводити автоматичну індексацію тарифів «Укрзалізниці»: відкликати проект регуляторного акту.

Читайте також