Новини / Логістика     13 лютого 2019 10:45

УЗ гарантуватиме перевезення вантажів. Обіцяє повертати подвійну вартість послуги при невиконанні

Укрзалізниця наступного місяця запускає пілотний проект з продажу через електронні аукціони вантажних перевезень. Зокрема в березні планується продати 5% вересневих перевезень зернових. У разі невиконання зобов’язань УЗ компенсуватиме замовнику подвійну вартість послуги.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У березні–квітні 2019 р. УЗ розпочинає експеримент з гарантованих перевезень: майбутні перевезення вантажів виставлять на продаж на електронних аукціонах.

«Сьогодні ми продаємо поставку вагона на певну дату, але це неповна операція», – роз’яснює директор з економіки та фінансів УЗ Андрій Рязанцев.

ЧитайтеСоєві правки: як це вдарило по аграрному бізнесу

Проект має статус пілотного і наразі передбачає реалізацію в невеликих обсягах, поширюючись тільки на маршрутні перевезення: покупець вибиратиме станції відправлення і доставки із запропонованого переліку. Надалі УЗ планує поступово нарощувати обсяги гарантованих вантажоперевезень.

За словами Андрія Рязанцева, стартова ціна на гарантовані перевезення буде така сама, як і на звичайні.

Landlord раніше повідомляв про те, що Мінінфраструктури планує в експериментальному режимі запустити на українську залізницю приватну тягу вже у 2019 р. Приватним компаніям виділять ті маршрути, які зараз є збитковими.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також