Новини / Технології     18 червня 2022 13:40

Уряд України впровадить цифрове розмитнення авто за 5 хвилин

Кабінет Міністрів України планує незабаром запровадити швидке цифрове розмитнення автомобілів

В межах реформи диджиталізації уряд запровадить цифрове розмитнення автомобілів за 5 хвилин.

Про це повідомив в Telegram прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що цифровізація послуг для бізнесу і громадян — це один із ключових елементів антикорупційної стратегії Уряду.

“В останній розмові з Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн ми говорили про плани України щодо великої програми цифровізації. Найближчим часом Уряд України впровадить цифрове розмитнення авто за 5 хвилин. Без жодних махінацій та корупції. Все автоматично, прозоро та швидко. Це частина нашого проєкту “Цифрова митниця”, – розповів прем’єр-міністр.

Шмигаль прокоментував приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту:”Це дозволяє обмінюватися даними з митницями європейських країн і так само усуває простір для будь-яких махінацій. Для бізнесу і громадян — це нова якість сервісу, де все максимально швидко і зручно”

Прем’єр-міністр наголосив, що Україна вже є одним з лідерів у світі в питанні цифровізації та отримала високу оцінку та підтримку з боку ЄС в цьому напрямку.

“Я впевнений, наш досвід стане в пригоді й іншим європейським країнам”, – зазначив він.

Нагадаємо, Шмигаль розповів про нову економічну стратегію України, яка складається з низки програм, зокрема підтримки переробної та аграрної промисловості.

Landlord раніше повідомляв, Шмигаль анонсував 8 грантових програм для підтримки бізнесу в час війни.

Марковська Катерина

 

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також