Новини / Політика     07 жовтня 2021 09:00

Уряд схвалив зміни до Митного тарифу

Кабінет Міністрів схвалив зміни до Митного тарифу України стосовно уніфікації ставок ввізного мита

6 жовтня  уряд схвалив проєкт Закону України «Про внесення змін до Митного тарифу України щодо уніфікації ставок ввізного мита на окремі товари», підготовлений Мінфіном спільно з Держмитслужбою за погодженням з Мінекономіки.

Законопроєктом пропонується уніфікувати ставки ввізного мита з урахуванням зв’язаних ставок СОТ на 92 товари, що класифікуються залежно від їх хімічного складу, ступеня обробки, технічних характеристик тощо, та які неможливо точно ідентифікувати на момент їх митного оформлення без додаткових лабораторних досліджень.

У результаті уніфікації ставки ввізного мита на окремі товари незначною мірою збільшаться, на інші – зменшаться. Також пропонується підвищити рівень повних ставок ввізного мита до рівня нових уніфікованих пільгових ставок ввізного мита.

Такі зміни до Митного тарифу дозволять спростити процедури класифікації та прискорити митне оформлення однорідних товарів.

Схвалений урядом проєкт закону  найближчим часом буде направлено на розгляд парламенту.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що Зеленський домовився з Байденом про розвиток агробізнесу та отримав на це 3 млрд дол.

Джерело: Мінфін

Наталія Софієнко, Landlord

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також