Новини / Політика     28 грудня 2020 18:45

Уряд розпочав відновлення міністерства аграрної політики

Затверджений проєкт постанови кабінету міністрів відміняє попереднє рішення КМУ про ліквідацію аграрного міністерства і ліквідує технічний бар'єр для його відновлення

На сьогоднішньому засідання кабінет міністрів затвердив проєкт постанови «Деякі питання оптимізації центральних органів виконавчої влади», яким було дано старт відновленню діяльності міністерства аграрної політики. МінАП було ліквідоване у вересні 2019 року.

«Постановою Верховної Ради 17 грудня Романа Лещенка було призначено на посаду міністра аграрної політики та продовольства України. Відповідно до закону «Про центральні органи виконавчої влади», міністерство ліквідується і утворюється кабінетом міністрів за поданням прем’єр-міністра. Тому документом пропонується відмінити рішення про ліквідацію міністерства аграрної політики та продовольства шляхом його приєднання до міністерства економіки», – пояснив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Таким чином, за його словами, технічна перешкода для створення нового органу виконавчої влади буде ліквідована.

ЧитайтеРоман Лещенко: Майбутнє агросектору – у експорті готової продукції

Верховна Рада призначила Романа Лещенка міністром агрополітики України сьогодні, 17 грудня 2020 року – за відповідну постанову про призначення проголосували 242 народних депутати України. До цього Роман Лещенко обіймав посаду голови держгеокадастру України. Після призначення Роман Лещенко заявив, що відновлення міністерства є історичною справедливістю – аграрний сектор повинен мати стратегію розвитку і саме на міністерство покладена функція розробки, затвердження і впровадження цієї стратегії.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що ЄС припинила імпорт курятини з України через спалах пташиного грипу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також