Новини / Фінанси     21 лютого 2020 12:13

Уряд анонсував регіональний тур на підтримку дешевих кредитів 5-7-9%

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства разом із партнерами розпочало презентаційно-навчальний тур великими містами. Малому бізнесу розкажуть, як скористатися доступними кредитами 5-7-9%.

Про презентації в регіонах, які стануть в нагоді й агробізнесу, та про їх графік повідомляє Мінекономіки.

20 лютого в Харкові вже відбувся перший бізнес-семінар для підприємців. Сьогодні, 21 лютого тнавчальний захід відбувається в Запоріжжі, наступного тижня фахівці працюватимуть у Вінниці та Тернополі.

У рамках туру кваліфіковані тренери, предстаники офісу розвитку МСП SMEDO та банків відповідатимуть на актуальні питання від бізнесу:

  1. Деталі щодо Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».
  2. Чіткі правила інвестиційного кредитування в рамках Програми.
  3. Усі вимоги та рекомендації з підготовки повного пакета заявки.
  4. Як і де можна отримати навчання із бізнес-планування та здійснення підприємницької діяльності.
  5. Огляд та мапа доступних інструментів підтримки підприємництва: експертиза, фінанси, консультації, доступ до ринків збуту та закупівель тощо.

Читайте: Півтора мільйона на трактор під 7% річних: фермер зі Львівщини взяв пільговий кредит

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Дмитро Романович, зазначив, що завдяки підтримці держави, яка компенсуватиме різницю відсотків для учасників, бізнес отримає 30 млрд грн. інвестиційних коштів для старту чи розвитку. Це дозволить створити до 90 тис. робочих місць.

Як повідомляв раніше Landlord, опублікований текст законопроєкту про Фонд часткового гарантування кредитів для агробізнесу.

Читайте також