Новини / Політика     05 лютого 2020 13:54

Укрзалізницю тимчасово очолив Желько Марчек. Що про нього відомо

Член правління правління ПАТ «Укрзалізниця» зі Словенії Желько Марчек тимчасово виконуватиме обов’язки її керівника. Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян розкритикував це рішення.

Рішення Кабміну оприлюднено на Урядовому порталі.

Уряд тимчасово поклав виконання обов’язків голови правління акціонерного товариства “Українська залізниця” на Желька Марчека.

Як видно з офіційної інформації на сайті “Укрзалізниці” Желько Марчек увійшов до правління ПАТ “Укрзалізниця” в червні 2016 року.

На момент призначення він мав 15-річний досвід управління персоналомМайже тринадцять років обіймав керівні посади в корпорації McDonald’s в Україні, Румунії та Югославії. Брав участь у проєкті реформуванні HR-напрямку в компанії “Нова Пошта”.

Колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян розкритикував кадрове рішення уряду.

Читайте: Борги у 20 млрд євро: німці сумніваються у проєкті Deutsche Bahn в Україні

“На жаль, призначення нинішнього в.о. Желька Марчека – докорінно неправильне. За ним стоять ті самі люди, що і за Кравцовим. Тому чіткий сигнал від нинішньої Наглядової ради і Кабміну – нічого не змінюється”, – заявив Володимир Омелян в інтерв’ю Цензор.NET.

“Кравцов і новий в.о. – люди з однієї команди. Це відомий факт. Тому я все-таки сподіваюся, що Наглядова рада перегляне своє рішення, і навіть тимчасові люди будуть призначатися не за чиєюсь порадою, а лише з огляду на критерії професіоналізму і прозорості ухвалення рішень”, – сказав Володимир Омелян.

Landlord раніше повідомляв, що німецький національний оператор Deutsche Bahn 10 років управлятиме Укрзалізницею.

 

Читайте також

Матеріали по темі