Новини / Логістика     06 лютого 2022 18:01

Укрзалізниця скасовує всі обмеження на залізничний транзит в Польщу

Наприкінці листопада на території України утворилося суттєве накопичення вагонів у напрямку Польщі

Укрзалізниця” із 10 лютого 2022 року знімає всі обмеження на залізничний транзит до Польщі. Про це повідомив голова правління Олександр Кубраков.

“Найскладнішим був стик Ізов-Грубешів. За норми в 1500 вагонів, що перебувають на мережі УЗ і прямують на цей стик, бували дні, коли було і 3200. Польська залізниця на цьому стику приймала близько восьми поїздів на добу, а бували дні, коли і менше. А потрібно було б приймати 10”, – заявив Кубраков.

За його словами, командам залізниць обох країн вдалося налагодити роботу стику Ізов-Грубешів.

“Я вірю в можливість суттєвого приросту вантажообігу з Польщею. Тому ми прискореними темпами продовжуємо роботу над електрифікацією ділянки Ковель-Ізов. Це дасть змогу нам суттєво підвищити пропускну здатність цього напрямку з українського боку”, – наголосив Кубраков

Зазначається, що після завершення робіт українською стороною неелектрифікованою залишиться польська ділянка за 1,5 км від кордону до Грубешова, і висловив упевненість в тому, що Польща в підсумку електрифікує свою ділянку.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” з’ясовувала з польською PKP причини скорочення пропускної спроможності транзиту та звинувачує поляків у значному простої вагонів. Наприкінці листопада на території України утворилося суттєве накопичення вагонів у напрямку Польщі.

Раніше Landlord повідомляв, що завод «Укрзалізниці» збудував 60 нових піввагонів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також