Новини / Логістика     22 жовтня 2021 07:01

Укрзалізниця попереджає про зменшення швидкості перевезень вантажів

Заплановані масштабні роботи на напрямках, що ведуть до залізничних міжнародних переходів на заході країни

АТ “Укрзалізниця” поновлює роботи з ремонту залізничних колій на основних напрямках. Впродовж жовтня – листопада 2021 року заплановані масштабні роботи на напрямках, що ведуть до залізничних міжнародних переходів на заході країни.

Читайте: Якість перевезень УЗ погіршилася – зерновики

Інформується, що на період проведення робіт прогнозується зменшення швидкості перевезення, і як наслідок, обігу вантажних вагонів. Укрзалізниця закликає вантажовласників відповідально підійти до планування перевезень та враховувати зазначені обставини.

“Роботи, які мали бути проведені навесні-влітку 2021 року не були зроблені через фактично зірваний процес закупівель запасних частин елементів верхньої будови колій. Це питання було піднято на першому засіданні Антикризового штабу з питань сталого функціонування АТ “Укрзалізниці”, який відбувся під головуванням Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова у вересні 2021 року” – наголошують в повідомленні.

Залізничники планують реконструювати 64 км колій та ще 130 км, що надалі дозволить зменшити кількість ділянок, де діють обмеження швидкості та значно пожвавити вантажні та пасажирські перевезення.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що Укрзалізниця у вересні перевезла рекордну кількість зернових за останні 10 років. 

Джерело: АТ “Укрзалізниця”

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також